-->

Kontaktné šošovky Johnson & Johnson

Či už chcete vyzerať sviežo, chcete mať slobodu pri vašich aktivitách alebo chcete vidieť čo najlepšie, značka ACUVUE ® má pre vás tie pravé kontaktné šošovky. Užite si pohodlie pre vaše oči.

Optika LUX

Hyperopia a Myopia


1•DAY ACUVUE® MOIST®
1•DAY ACUVUE® MOIST®

Nebolo by skvelé, keby ste si mohli užívať ten vlhký a čerstvý pocit z nových šošoviek dokonca i na konci dňa? S kontaktnými šošovkami1•DAY ACUVUE® MOIST®, ktoré kombinujú slobodu a dlhotrvajúci komfort s pohodlím denných jednorázových šošoviek môžete.

ACUVUE® OASYS® with HYDRACLEAR® Plus
ACUVUE® OASYS® with HYDRACLEAR® Plus

Život je plný krásnych momentov. Nebolo by krásne, keby ste si mohli užívať s kontaktnými šošovkami, ktoré sú také pohodlné, že sa cítite, ako by ste žiadne šošovky vôbec nenosili?

ACUVUE® ADVANCE® PLUS with HYDRACLEAR®
ACUVUE® ADVANCE® PLUS with HYDRACLEAR®

Žiadajte od kontaktných šošoviek viac: ACUVUE® ADVANCE® PLUS with HYDRACLEAR® sú šošovky na všestranné použitie, poskytujú výnimočné pohodlie a videnie a vyhovejú tak vášmu aktívnemu životnému štýlu, ako aj rozpočtu.


ACUVUE® 2
ACUVUE® 2

ACUVUE®2 sú ideálne, ak vašim očiam nevyhovujú šošovky zo silikón-hydrogélových materiálov. Ľahko a opakovane použiteľné šošovky vám poskytujú flexibilitu pri nosení ako denné opakovane použiteľné šošovky na dva týždne alebo ako šošovky na predĺžené nosenie cez deň a noc.

ACUVUE® 2 COLOURS™
ACUVUE® 2 COLOURS™

Chcete zmeniť niečo na svojom vzhľade? Čo napríklad farbu svojich očí? Farebné kontaktné šošovky značky ACUVUE® 2 COLOURS™ prinášajú vašim očiam prirodzene vyzerajúce farebné variácie – s korekciou alebo bez korekcie zraku.

1•DAY ACUVUE® TruEye®
1•DAY ACUVUE® TruEye®

Moderný spôsob života si môže vybrať daň za zdravie vašich očí. Kontaktné šošovky značky 1•DAY ACUVUE® TruEye® sú jednodenné jednorazové kontaktné šošovky, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre náročné mestské prostredie a pre zdravie vašich očí.

1•DAY ACUVUE®
1•DAY ACUVUE®

Pokiaľ sa nechcete zaoberať problémom s roztokmi pre kontaktné šošovky, obalmi na šošovky a údržbou, sú kontaktné šošovky1•DAY ACUVUE® ľahko použiteľné denné jednorazové šošovky. Raz si ich nasaďte a potom ich vyhoďte.

Astigmatizmus a Presbyopia

ACUVUE® OASYS® for ASTIGMATISM
ACUVUE® OASYS® for ASTIGMATISM

Šošovky ACUVUE® OASYS® for ASTIGMATISM sú navrhnuté pre výnimočné pohodlie s čistým, stabilným zrakom dokonca aj v náročnom prostredí ako je práca na počítači alebo šoférovanie v noci.


ACUVUE® BIFOCAL
ACUVUE® BIFOCAL

Vďaka bifokálnym kontaktným šošovkám ACUVUE® môžete aj naďalej nosiť šošovky, pokiaľ trpíte presbyopiou. Už nebudete musieť nosiť okuliare na čítanie, nech idete kamkoľvek, miesto toho si môžete užívať slobodu jasného zraku na blízko aj na diaľku s jednou šošovkou.