-->

Kontaktné šošovky CooperVision

Pokiaľ uvažujete o kontaktných šošovkách, myslite nato, že spoločnosť CooperVision vyrába špeciálne kontaktné šošovky pre odborníkov v oblasti starostlivosti o zrak.

Optika LUX

Rad Biofinity

BIOFINITY
Biofinity

Šošovky zostávajú zmáčanlivé a komfortné celý deň počas nosenia. Jedinečný, prirodzene zmáčanlivý materiál. Pomáha udržiavať vaše oči biele so zdravým vzhľadom. Technológia Aquaform Comfort Science. S možnosťou predĺženého nosenia.

BIOFINITY TORIC
Biofinity

Šošovky zostávajú vlhké a pohodlné počas nosenia po celý deň. Geometria šošovky umožňuje orientáciu do stabilnej a predvídateľnej polohy. Pomáha udržiavať vaše oči číre, biele so zdravým vzhľadom. Technológia Aquaform Comfort Science. S možnosťou predĺženého nosenia.

BIOFINITY MULTIFOCAL
Biofinity

Úspešné kontaktné šošovky pre nositeľov s presbyopiou. Šošovky zostávajú vlhké a pohodlné počas nosenia po celý deň. Poskytujú skvelé videnie do diaľky, strednú a blízku vzdialenosť. Možnosť predĺženého nosenia

Rad Proclear

PROCLEAR
Proclear

Výnimočný komfort po celý deň. Vynikajúca kvalita videnia. PC Technology. Mesačná plánovaná výmena.

PROCLEAR 1 DAY
Proclear

Pohodlie po celý deň – aj na konci dňa. Neuveriteľne pohodlné, priaznivejšie pre zdravie očí. PC Technology pomáha nositeľom so suchými očami.

PROCLEAR TORIC
Proclear

Výnimočný komfort po celý deň. Vynikajúca kvalita videnia. PC Technology, mesačný režim výmeny.

PROCLEAR MULTIFOCAL
Proclear

Skvelé videnie na každú vzdialenosť. Výnimočný komfort hodinu po hodine. Využíva PC Technology™ a Balanced Progressive™ Technology. Široká ponuka dioptrického rozsahu.

PROCLEAR MULTIFOCAL TORIC
Proclear

Skvelé videnie na všetky vzdialenosť aj vtedy, ak máte astigmatizmus. Výnimočný celodenný komfort. Využíva PC Technology™ a Balanced Progressive™ Technology. Široká ponuka dioptických hodnôt.

Rad Avaira

AVAIRA
Avaira

Zostáva zmáčanlivá a pohodlná. Majú vysokú priepustnosť kyslíku k oku. Mäkší a pružnejší materiál s UV filtrom